חוגי הלגו הכי מתקדמים והכל במקום אחד

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לגו טכנולוגי

  חוג לגו טכנולוגי – חוג פרונטלי במסגרתו יבנו הילדים דגמי לגו מרהיבים באמצעות ערכת לגו הייחודית של ibrick.

  מידי מפגש נבנה דגמים שונים ומרהיבים באמצעותם ייחשפו הילדים למגוון טכנולוגיות, חוקים פיזיקליים, עקרונות בנייה ועקרונות מדעיים ויבינו את דרך פעולתם כגון: מנגוני תנועה, כח המשיכה, כח צנטריפוגלי, אנרגיה קינטית, מומנט, חוק פעולה ותגובה ועוד. כמו כן נלמד על סוגי אנרגיה שונים וכיצד ניתן להמיר ביניהם, נתנסה ונכיר סוגי תמסורות שונים על יתרונותיהם וחסרונותיהם ונחקור יחד תחומים שונים כמו חקר החלל, עולם החי ועוד. בזכות התנסויות אלה יקבלו הילדים תמונה מלאה ובהירה יותר של העולם סביבם ויבינו כיצד להתמודד עם אתגרים ולפתור אותם באופן יצירתי.

  דרך משחק ה-LEGO המהנה הילדים סופגים את הידע באופן טבעי ומפנימים אותו.

  הידע אותו יצברו הילדים בחוג יעזור להם רבות בחייהם הבוגרים ויפתח את אופן חשיבתם. החוג משפר את היצירתיות ואת המוטוריקה העדינה וכן משפר רבות את כושר הריכוז.

  ערכת הלגו הייחודית של ibrick בנויה כך שחלקי הלגו מסודרים מול העיניים מחולקים לפי קטגוריות. על ידי כך תהליך הבנייה והיצירה מעודד את הילד לסדר וארגון, עוזר בהתנהלות מסודרת ומעצים את חווית בניית הדגמים.

  מעוניינים לאתגר את ילדכם?

  אנחנו כאן כדי לעזור, השאירו פרטים ונצא לדרך

   כדאי לצפות

   1
   שיפור היכולת המוטורית והחשיבה היצירתית.
   2
   למידה חוויתית תוך כדי בניית דגמי LEGO.
   3
   שיפור כושר הריכוז.
   4
   חלקי לגו מקוריים בלבד.
   5
   פותח על ידי מהנדסים מהטכניון.
   6
   צבירת בנק דגמים לבנייה חוזרת בכל עת.
   7
   הערכה ניתנת לשילוב גם עם הלגו הביתי.

   החוגים שלנו נוספים

   לגו אונליין

   להזמנת לגו אונליין לחצו כאן חוג LEGO אונליין במסגרת החוג, תשלח אליכם ערכת ה-LEGO הייחודית של ibrick עד הבית, ותישאר אצלכם לכל תקופת החוג! חוג LEGO אונליין כולל מפגשים שבועיים במסגרתם ייבנו הילדים דגמי לגו מרהיבים...

   המשיכו לקרוא >
   לגו רובוטיקה

   חוג רובוטיקה - חוג ייחודי במסגרתו נבנה רובוטים מסוגים שונים אותם נתכנת דרך תוכנה ייעודית. בעזרת התכנות נוכל לגרום לרובוט לבצע פעולות שונות בהתאם לצרכים שלנו, מכונה בשירות האדם. הדגמים ייבנו באמצעות ערכות רובוטיקה מיוחדות...

   המשיכו לקרוא >

   חברת אייבריק איננה מקושרת לחברת לגו העולמית ואינה נתמכת או ממונת על ידה בשום דרך