חוגי הלגו הכי מתקדמים והכל במקום אחד

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  חוגי LEGO בבתי ספר

  חברת ibrick מציע מספר חוגי לגו ייחודיים:

  חוג לגו טכנולוגי – חוג פרונטלי במסגרתו יבנו הילדים דגמי לגו מרהיבים באמצעות ערכת לגו הייחודית של ibrick.

  מידי מפגש נבנה דגמים שונים ומרהיבים באמצעותם ייחשפו הילדים למגוון טכנולוגיות, חוקים פיזיקליים, עקרונות בנייה ועקרונות מדעיים ויבינו את דרך פעולתם כגון: מנגוני תנועה, כח המשיכה, כח צנטריפוגלי, אנרגיה קינטית, מומנט, חוק פעולה ותגובה ועוד. כמו כן נלמד על סוגי אנרגיה שונים וכיצד ניתן להמיר ביניהם, נתנסה ונכיר סוגי תמסורות שונים על יתרונותיהם וחסרונותיהם ונחקור יחד תחומים שונים כמו חקר החלל, עולם החי ועוד. בזכות התנסויות אלה יקבלו הילדים תמונה מלאה ובהירה יותר של העולם סביבם ויבינו כיצד להתמודד עם אתגרים ולפתור אותם באופן יצירתי.

  דרך משחק ה-LEGO המהנה הילדים סופגים את הידע באופן טבעי ומפנימים אותו.

  הידע אותו יצברו הילדים בחוג יעזור להם רבות בחייהם הבוגרים ויפתח את אופן חשיבתם. החוג משפר את היצירתיות ואת המוטוריקה העדינה וכן משפר רבות את כושר הריכוז.

  ערכת הלגו הייחודית של ibrick בנויה כך שחלקי הלגו מסודרים מול העיניים מחולקים לפי קטגוריות. על ידי כך תהליך הבנייה והיצירה מעודד את הילד לסדר וארגון, עוזר בהתנהלות מסודרת ומעצים את חווית בניית הדגמים.

  חוג רובוטיקה – חוג ייחודי במסגרתו נבנה רובוטים מסוגים שונים אותם נתכנת דרך תוכנה ייעודית. בעזרת התכנות נוכל לגרום לרובוט לבצע פעולות שונות בהתאם לצרכים שלנו, מכונה בשירות האדם. הדגמים ייבנו באמצעות ערכות רובוטיקה מיוחדות מבית חברת לגו, המאפשרות בנייה ועיצוב של דגמים מרהיבים (את הדגמים יוכלו הילדים "לשדרג" כיד הדמיון הטובה עליהם) מדריכי הקורס מגיעים מעולם התכנות ומקנים ערך מוסף רב לילדים. בין היתר, ישתמשו הילדים בחיישנים שונים כגון חיישני תנועה, הטייה ועוד ועל ידי כך יוכלו לגרום לרובוט לבצע סדרת פעולות ומשימות שונות.

  לאחר בנית הדגם ותכנותו, הילדים יהנו מזמן משחק עם הדגמים ויבחנו את דרך פעולתם. במסגרת בניית ותכנות הרובוטים, ילמדו הילדים על עקרונות פיזיקליים בסיסיים אשר הם חווים ורואים בחיי היומיום כגון שווי משקל, תמסורות לסוגיהן, פעילות גלגלי שיניים, כח צנטריפוגלי, מערכות תנועה שונות ועוד. הקורס משפר יצירתיות, מוטוריקה עדינה, מיומנות עבודת צוות וכן מפתח את הבנת הילדים את העולם הסובב אותם.

  מעוניינים לאתגר את ילדכם?

  אנחנו כאן כדי לעזור, השאירו פרטים ונצא לדרך

   כדאי לצפות

   1
   שיפור היכולת המוטורית והחשיבה היצירתית.
   2
   למידה חוויתית תוך כדי בניית דגמי LEGO.
   3
   שיפור כושר הריכוז.
   4
   חלקי לגו מקוריים בלבד.
   5
   פותח על ידי מהנדסים מהטכניון.
   6
   צבירת בנק דגמים לבנייה חוזרת בכל עת.
   7
   הערכה ניתנת לשילוב גם עם הלגו הביתי.

   כללי נוספים

   אירועים וסדנאות לחברות

   : חברת ibrick מובילה בהפעלות LEGO המותאמות לצרכיה הלקוח כגון: הפעלות LEG בימי הולדת,אירועים פרטיים, פעילות משותפת הורים וילדים, אירועי חברות, וועדי עובדים, ימי כיף ועוד.

   המשיכו לקרוא >
   הפעלות לגו

   הפעלות LEGO מבית ibrick הינן תוכניות העשרה ייחודיות ומלהיבות מבוססות LEGO, המשחק האהוב בעולם.כל ההפעלות מבוצעות באמצעות ערכת ה-LEGO הייחודית של ibrick. ימי הולדת LEGO: חגיגת לגו ביום ההולדת שלכם! הפעלות לימי הולדת בליווי צמוד של מדריכי LEGO...

   המשיכו לקרוא >
   ימי הולדת לגו

   חגיגת לגו ביום ההולדת שלכם! הפעלות לימי הולדת בליווי צמוד של מדריכי LEGO מקצועיים שיהפכו את יום ההולדת שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

   המשיכו לקרוא >

   חברת אייבריק איננה מקושרת לחברת לגו העולמית ואינה נתמכת או ממונת על ידה בשום דרך