חוגי הלגו הכי מתקדמים והכל במקום אחד

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  הפעלות לגו

  הפעלות LEGO מבית ibrick הינן תוכניות העשרה ייחודיות ומלהיבות מבוססות LEGO, המשחק האהוב בעולם.כל ההפעלות מבוצעות באמצעות ערכת ה-LEGO הייחודית של ibrick.

  ימי הולדת LEGO:

  חגיגת לגו ביום ההולדת שלכם!

  הפעלות לימי הולדת בליווי צמוד של מדריכי LEGO מקצועיים שיהפכו את יום ההולדת שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

  במסגרת הפעילות, יגיעו עד אליכם מדריכי LEGO מקצועיים מצויידים בערכות ה-LEGO הייחודיות של ibrick. באמצעות הערכות ובהנחיית המדריכים, ייבנו הילדים דגמי לגו ממונעים ומרהיבים וייהנו משלל תחרויות והפעלות אשר יהפכו את יום ההולדת לבלתי נשכחת.

  הפעלת יום הולדת לגו מתאימה לגילאי 6-12.

  אירועים וסדנאות לחברות:

  חברת ibrick מובילה בהפעלות LEGO המותאמות לצרכיה הלקוח כגון: הפעלות LEG בימי הולדת, אירועים פרטיים, פעילות משותפת הורים וילדים, אירועי חברות, וועדי עובדים, ימי כיף ועוד. במסגרת הפעילות נבנה דגמי LEGO חווייתיים באמצעות ערכת ה-LEGO הייחודית של ibrick' דרכם נלמד עקרונות מרתקים בפיזיקה, נכיר מנגנוני פעולה ייחודיים והכי חשוב, נשחק בלגו.

  פעילות בבתי ספר:

  פעילויות לגו ורובוטיקה במסגרת שעות תל"ן. פעילות חווייתית ומעשירה במסגרתה ייבנו הילדים דגמי לגו ורובטיקה מרהיבים באמצעות ערכת ה-LEGO הייחודית של ibrick. התוכנית מתקיימת לאורך כל שנת הלימודים וכוללת תכנים חדשים ומפתיעים מדי שבוע.

  דרך בניית דגמים אלה ייחשפו הילדים למגוון טכנולוגיות, חוקים פיזיקליים, עקרונות בנייה ועקרונות מדעיים ויבינו את דרך פעולתם כגון: מנגוני תנועה, כח המשיכה, כח צנטריפוגלי, אנרגיה קינטית, מומנט, חוק פעולה ותגובה ועוד. כמו כן נלמד על סוגי אנרגיה שונים וכיצד ניתן להמיר ביניהם, נתנסה ונכיר סוגי תמסורות שונים על יתרונותיהם וחסרונותיהם ונחקור יחד תחומים שונים כמו חקר החלל, עולם החי ועוד. בזכות התנסויות אלה יקבלו הילדים תמונה מלאה ובהירה יותר של העולם סביבם ויבינו כיצד להתמודד עם אתגרים ולפתור אותם באופן יצירתי.

  דרך משחק ה-LEGO המהנה הילדים סופגים את הידע באופן טבעי ומפנימים אותו.

  הידע אותו יצברו הילדים בחוג יעזור להם רבות בחייהם הבוגרים ויפתח את אופן חשיבתם. החוג משפר את היצירתיות ואת המוטוריקה העדינה וכן משפר רבות את כושר הריכוז.

  ערכת הלגו הייחודית של ibrick בנויה כך שחלקי הלגו מסודרים מול העיניים מחולקים לפי קטגוריות. על ידי כך תהליך הבנייה והיצירה מעודד את הילד לסדר וארגון, עוזר בהתנהלות מסודרת ומעצים את חווית בניית הדגמים.

  מעוניינים לאתגר את ילדכם?

  אנחנו כאן כדי לעזור, השאירו פרטים ונצא לדרך

   כדאי לצפות

   1
   שיפור היכולת המוטורית והחשיבה היצירתית.
   2
   למידה חוויתית תוך כדי בניית דגמי LEGO.
   3
   שיפור כושר הריכוז.
   4
   חלקי לגו מקוריים בלבד.
   5
   פותח על ידי מהנדסים מהטכניון.
   6
   צבירת בנק דגמים לבנייה חוזרת בכל עת.
   7
   הערכה ניתנת לשילוב גם עם הלגו הביתי.

   כללי נוספים

   פעילות בבתי ספר

   פעילויות לגו ורובוטיקה במסגרת שעות תל"ן. פעילות לגו חוויתית ומעשירה במסגרתה ייבנו הילדים דגמי לגו ורובוטיקה מרהיבים באמצעות ערכת ה-LEGO הייחודית של ibrick.

   המשיכו לקרוא >
   ימי הולדת לגו

   חגיגת לגו ביום ההולדת שלכם! הפעלות לימי הולדת בליווי צמוד של מדריכי LEGO מקצועיים שיהפכו את יום ההולדת שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

   המשיכו לקרוא >
   חוגי LEGO בבתי ספר

   חברת ibrick מציע מספר חוגי לגו ייחודיים: חוג לגו טכנולוגי - חוג פרונטלי במסגרתו יבנו הילדים דגמי לגו מרהיבים באמצעות ערכת לגו הייחודית של ibrick. מידי מפגש נבנה דגמים שונים ומרהיבים באמצעותם ייחשפו הילדים למגוון טכנולוגיות, חוקים...

   המשיכו לקרוא >

   חברת אייבריק איננה מקושרת לחברת לגו העולמית ואינה נתמכת או ממונת על ידה בשום דרך