חוגי הלגו הכי מתקדמים והכל במקום אחד

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  אודות

  חברת ibrick מציעה מגוון פעילויות LEGO מעשירות ומאתגרות במסגרתן בונים המשתתפים דגמי LEGO באמצעות ערכת לגו ייחודית ומקורית שפיתחה החברה.

  ערכת ה-LEGO הייחודית שפותחה בחברת ibrick על ידי מהנדסים מהטכניון משמשת את משתתפי החוגים וההפעלות לבניית דגמי LEGO מיוחדים ומלהיבים, באמצעותם הם משפרים את היכולת המוטורית, נחשפים באופן חווייתי לעולם ההנדסה והפיזיקה, וכן מקבלים ידע וכלים שימושיים לחיי היום יום. ערכת ה-LEGO של חברת ibrick כוללת חלקי LEGO מקוריים בלבד.

  בניית דגמי ה-LEGO מפתחת בקרב הילדים כישורי מוטריקה עדינה, כישורים חברתיים וכן מודעות לאופן פעולתם של חפצים בהם הם נתקלים בחיי היום יום.

  הפעלות וחוגי ה-LEGO מבית ibrick הן הזדמנות מצוינת לילדים להתנתק מהמסכים, לעבוד עם הידיים ולפתח את החשיבה, היצירתית והדמיון.

  ערכה אחת- אין סוף דגמים: ערכת הלגו של ibrick כוללת חלקי LEGO מקוריים בלבד ומאפשרת בניית מספר עצום של דגמים שונים כך שמדי מפגש יתנסו הילדים בבניית דגמים חדשים ומרתקים.

  ערכת ה-LEGO של ibrick כוללת חלקים חשמליים (ביניהם מנוע), וכן חלקים ייחודיים נוספים מבית LEGO EDUCATION, שאינם נמצאים במשחקי הלגו הביתיים הנמכרים בישראל.

  ibrick הינה החברה המובילה בישראל בתחום העשרה מבוססת LEGO ופועלת בהצלחה בארץ ובחו"ל.

  מעוניינים לאתגר את ילדכם?

  אנחנו כאן כדי לעזור, השאירו פרטים ונצא לדרך

   תהליך העבודה

   קבלת ערכה עם חלקי הלגו
   קריאת חוברת הוראות
   הרצאה על הנושא שבערכה
   התחלת ההרכבה

   חברת אייבריק איננה מקושרת לחברת לגו העולמית ואינה נתמכת או ממונת על ידה בשום דרך